Cztery gole Lewandowskiego w Niemczech!

Cztery gole Lewandowskiego w Niemczech!

Fantastyczny mecz zagrał w niedzielne popołudnie najlepszy gracz naszej reprezentacji, czyli Robert Lewandowski. Trzeba przyznać, że tak naprawdę samodzielnie rozbroił zespół berlińskiej Herthy. Nasz kapitan rozegrał cały pojedynek. Na na murawie mieliśmy szansę podziwiać innego reprezentanta naszego kraju, czyli Piątka Krzysztofa, który zameldował się w drugiej odsłonie spotkania. Zdołał zaliczyć asystę przy trafieniu gracza z drużyny. Druga połowa meczu była niezwykle pasjonująca.

Bayern ma za sobą pokrętny okres. Przed tygodniem wysoko przegrali z piłkarzami Hoffenheim. W środę zwyciężyli BVB 3:2 w pojedynku o trofeum. Pojedynek z Herthą Berlin miał zaprezentować, że utrata punktów tydzień temu to jedynie wypadek przy pracy. Szczególnie Robert Lewandowski miał ochotę pokazać się z dobrej strony. Do pojedynku z drużyną ze stolicy Niemiec nasz kapitan miał tylko jedną bramkę w Bundeslidze.

Emocjonująca druga odsłona starcia!

Gracze Bayernu z Monachium dobrze zaczęli ten pojedynek. Od pierwszej minuty spotkania bardzo aktywny na murawie był Robert Lewandowski. Miał możliwość na zdobycie bramki, jednak jego atak był nieznacznie niecelny. Chwilę później swoją okazję mieli piłkarze drużyny Herthy. Lukebakio nie dał rady umieścić piłki w siatce bramkarza zespołu mistrza Niemiec, czyli Neuera Manuela. Trzeba podkreślić, że piłkarze berlińskiej Herthy ukazali się w świetnej formie. To był niesamowicie emocjonujący pojedynek.

Pierwszą bramkę w tym meczu strzelił piłkarz z Niemiec Mueller. Sędzia tego spotkania bramki ostatecznie nie zaliczył. Napastnik Bayernu był w tej akcji na ofsajdzie. Bayern Monachium mimo to nadal przeprowadzał akcję pod polem bramkowym drużyny ze stolicy Niemiec. Parę minut później futbolówkę do siatki golkipera Herthy wpakował napastnik Bawarczyków, czyli Lewy. Pierwsza odsłona tego meczu skończyła się przewagą 1:0.

Finalnie ten mecz piłkarski skończył się zwycięstwem drużyny Bayernu Monachium 4:3. Trzeba przyznać, że ten mecz był niezwykle przepełniony emocjami.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy