Skład 9. sezonu Top Model już jest znany!

Skład 9. sezonu Top Model już jest znany!

Top Model jest zalicza się do hitów jesiennej ramówki TVN, w którym uczestnicy walczą o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Rozpoznawalne jury oraz prowadząca Joanna Krupa to przepis na sukces, czego dowodem są dziesiątki tysięcy widzów zgromadzonych przed telewizorami. Dodatkowo zawita sporo cenionych i znanych figur w świecie mody, czyli redaktorki pism, światowej sławy fotografowie, bądź też znane modelki.

Tym razem konkurować będzie czternaście osób, wśród których znajdują się także osoby ze specjalnymi biletami - srebrnym i złotym. Bilet w złotym kolorze przyznawany jest przez jurorów tej osobie, której możliwości do bycia modelem lub modelką są największe, w skutek czego ten uczestnik automatycznie ląduje w domu Top Model. Z kolei bilet w srebrnym kolorze to głos osób głosujących online, którzy oddali głos swojego ulubieńca, który nie musi przechodzić castingów i natychmiastowo przechodzi na bootcamp, czyli następny etap.

Co nas czeka w tym sezonie Top Model?

Program ma za zadanie dać nie tylko pojawienia się w świecie modelingu, ale też pierwszych kroków i rozwinięcie portfolio, dlatego też w każdej edycji zgłoszenia wysyła wiele chętnych. W odcinkach uczestnicy mają do wykonania różne konkurencje, które mają być sprawdzianem tego, czy są gotowi na stawienie czoła wyzwaniom w w pełnym wyzwań świecie mody. Głównym zadaniem jurorów jest ocenienie ich postępów i zadecydowanie o tym, który zawodnik odpadnie w danym odcinku. Dana jest jeszcze możliwość przywrócenia do programu po wyeliminowaniu, a dzieje się to dzięki ingerencji Michała Piróga, który czuwa zza kulis, służąc wsparciem i pocieszeniem dla uczestników. Stawką jest kontrakt z agencją modeli i sesja okładkowa dla miesięcznika "Glamour". W tym sezonie poznamy, który z nich będzie kolejnym uczestnikiem z tytułem Top Model w Polsce. konkuruje sporo wartych uwagi zawodników, więc zdecydowanie warto będzie śledzić emitowane odcinki.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy