W tym roku dzień premiery najnowszej konsoli PlayStation 5

W tym roku dzień premiery najnowszej konsoli PlayStation 5

Jeszcze w roku 2019 zapowiedziano, iż w 2020 roku marka Sony okaże graczom swoją nową produkcję, mianowicie PlayStation 5. Co prawda pośród graczy w dalszym ciągu rozchwytywana okazuje się poprzednia konsola i nie wygląda na to, by zaciekawienie nią mogło się zmniejszać. Mimo wszystko japońska firma zdecydowała się na zaprojektowanie konsoli do gier nowej generacji, przez co fani z niecierpliwością czekają.

Nowe technologie w PlayStation5

Japońska marka Sony już wielokrotnie udowodniła, iż bywa innowatorem na rynku i potrafi zaskakiwać swoich fanów. Poprzednia konsola, PS4, zawiesiła bardzo wysoką poprzeczkę dla konkurentów - to wszystko przez totalnie nowatorską jakość, jakiej nigdy wcześniej nie posiadała żadna inna marka. Niesamowicie wyczulone DualShocki, gry nowej generacji, grafika - fani oczywiście docenili te wszystkie elementy oraz przez to na chwilę obecną PlayStation4 jest najszybciej sprzedawaną konsolą w historii.

Jednakże premiera PlayStation4 nie była pozbawiona kłopotów na początku premiery - Sony chciało podważyć wszystkie technologie (co faktycznie wyszło im), jednakże premiera i przedpremierowe zaprezentowanie PlayStation4 stworzyły sprzeczne uczucia. Klientom, którzy byli zaprzyjaźnieni ze świetną konsolą PS3, nie w stu procentach odpowiadały przykładowo pady, bo z początku wyglądały na niezwykle nieforemne. Na końcu pady przybrały zasadniczo inną formę, jednakże problemem został pierwotny model konsoli PlayStation4. Konsola nadmiernie przegrzewała się, sprzęt był w stanie również samodzielnie wyłączać się.

Jednakże po czasie oraz poprawkach wprowadzanych na bieżąco, było jasne, że mimo wszystko marka Sony podąża w dobrą stronę, a zaprezentowana konsola do gier otrzymała łatkę legendarnej. Jednakże nie byłoby to możliwe, gdyby nie gry, które sporo osób wysoce sentymentalnie wspomina.

PS5 - jak wypadnie na tle konkurencji?

Z pewnością każdy człowiek oraz pasjonat świeżynek technologicznych niecierpliwie oczekuje na ukazanie się najświeższej konsoli. Marka Sony obiecała, że gierki znane z PlayStation4 ruszą na najnowszej konsoli (lecz nie zadziała w drugą stronę, co licznym osobom się nie podoba). Pojawiają się na chwilę obecną pierwsze wiadomości o kłopotach z zamówieniami przedpremierowymi - mówią, że Sony nie nadąża z produkcją, jednakże nie jesteśmy pewni, czy nie są to aby tylko kłamliwe hejty. W necie pojawiają się następne wiadomości także o tym, iż konsola PlayStation 5 miałaby mieć rzekomo problem z rozdzielczością 4k. Mimo tego i w tym wypadku nie wiemy, jaka jest rzeczywistość. Wszystkiego dowiemy się podczas premiery, mianowicie dziewiętnastego listopada 2020 roku.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy