Gigantyczne emocje w ostatnim kwadransie starcia z wicemistrzami Starego Kontynentu! Szymański Damian zdobył gola i został okrzyknięty bohaterem kibiców z Polski!

Gigantyczne emocje w ostatnim kwadransie starcia z wicemistrzami Starego Kontynentu! Szymański Damian zdobył gola i został okrzyknięty bohaterem kibiców z Polski!

Kadra narodowa Polski rozgrywająca pojedynki na byłym stadionie dziesięciolecia jest niezwykle ciężka do zatrzymania i mamy świadomość tego od lat. Ponosimy porażki na tym boisku naprawdę bardzo rzadko i trzeba być świadomym faktu, iż duża w tym zasługa sympatyków piłkarskich z naszego kraju. Gdy Stadion Narodowy wypełniony jest do ostatniego krzesła nasi piłkarze dostają nadprogramowego zastrzyku energii. W zmaganiach eliminacyjnych do mistrzostw świata w Katarze zawodnicy selekcjonera Sousy Paulo pokazują się do tej chwili solidnie, lecz ich dyspozycja daleka jest od ideału. Polskich reprezentantów w środę wieczorem czekał niesamowicie skomplikowany test, jakim bez najmniejszych wątpliwości był mecz z angielską reprezentacją. To jak ciężkim rywalem w dziejach meczów polskiej narodowej kadry są angielscy reprezentanci ma świadomość tego każdy piłkarski fan z naszego kraju. Nie mogliśmy sobie pozwolić na zawahanie w tym przypadku, ponieważ najistotniejsze było ugranie maksymalnej ilości oczek.

Piłkarska reprezentacja Polski przed tym spotkaniem była od początku skazana na klęskę. Bez cienia wątpliwości dobrze brać pod uwagę to, że polscy zawodnicy w wielu przypadkach naprawdę bardzo są w stanie się zmobilizować na spotkania z o wiele silniejszymi. Tak samo było podczas tego starcia i warto wziąć pod uwagę, przez moment można było nawet myśleć, że polska kadra narodowa mogłaby powalczyć o trzy punkty z angielską kadrą. dla reprezentacji Polski to było bardzo trudne 90 minut i bez wątpienia warto ich pochwalić za rywalizację do samego końca. Zdawało się, iż to być może zakończenie marzeń o pozytywnym rezultacie, w momencie, kiedy gola w minucie osiemdziesiątej strzelił Kane Harry. Narodowa kadra Polska do ostatnich minut tego pojedynku poszukiwała szansy do zdobycia bramki i nie zamierzała odpuszczać. W dodatkowym czasie gry, który doliczył arbiter gola na wagę wyniku remisowego ustrzelił zawodnik AEK-u z Aten Damian Szymański. To była bez wątpienia bardzo przyjemna okoliczność dla tego polskiego piłkarza. Polska narodowa kadra w rozrachunku końcowym dała radę wywalczyć korzystny wynik na Narodowym Stadionie podczas meczu z Anglikami i dzięki temu wciąż posiada naprawdę duże szanse na kwalifikację do światowych mistrzostw w Katarze.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy