Pokazana przez Rafała piosenka zbyt słaba na finał turnieju Eurowizji! Niewesołe zakończenie przygody Brzozowskiego Rafała z Eurowizją.

Pokazana przez Rafała piosenka zbyt słaba na finał turnieju Eurowizji! Niewesołe zakończenie przygody Brzozowskiego Rafała z Eurowizją.

Należy to rozumieć, iż nasza ojczyzna na ogół nie zadziwiała publiki podczas turnieju Eurowizji. Zazwyczaj Polski największym wyczynem jest kwalifikacja do finałowego występu, w którym zajmowaliśmy odległe miejsca. W roku ubiegłym Eurowizję odroczono, ponieważ rozprzestrzeniała się pandemia COVID-19, która powstrzymała nie wyłącznie Europę, ale również resztę świata. W tegorocznej edycji gwiazdą naszego państwa w trakcie zawodów Eurowizji został Brzozowski, który miał zadziwić smakoszy muzyki piosnką o tytule "The Ride". Wielu dziennikarzy nie było uradowanych z wybrania przedstawiciela naszego narodu, jednakże w finalny rozrachunku do wymiany nie doszło. Przykro iż byliśmy zobligowani znowu pożegnać się z turniejem Eurowizji dużo szybciej, niż byśmy tego oczekiwali. Na Eurowizji reprezentował Polskę Brzozowski Rafał, który w trakcie konkursu Eurowizji nie zachęcił do siebie widowni i też dlatego odpadł na etapie półfinału sześćdziesiątego piątego turnieju piosenki europejskiej.

Bez cienia wątpliwości telewidzowie z Polski są już naprawdę zmęczeni tego typu rozwojem sytuacji. Bardzo dobrze to zrozumieć, iż "The Ride" czyli piosenka zaprezentowana ze strony Rafała Brzozowskiego była szczerze mówiąc przeciętna. Nie ma niczego interesującego w tym utworze co by mogło wprawić w zachwyt fanów muzyki w Europie. Jest to któraś z kolei odsłona turnieju piosenki europejskiej, w trakcie którego reprezentant naszego narodu nie umie dostać się do fazy finałowej. Bez problemu można dostrzec to, iż od paru lat dobieranie reprezentantów Polski na turniej Eurowizji nie wychodzi Polakom zbyt dobrze. Warto więc mieć nadzieję na to, że w przyszłych latach nasze Państwo da radę awansować do batalii finałowej o triumf w zawodach Eurowizji. Niesamowicie kluczowe w tym przypadku jest to, aby nominować najlepszego artystę, który zdoła rozpalić widownię europejską. W przeciwnym razie ponownie nie damy rady do starcia finałowego podczas konkursu europejskiej piosenki.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy