Przegrana narodowej drużyny Polski z czeskim zespołem narodowym na początek eliminacyjnych zmagań do Euro 2024!

Przegrana narodowej drużyny Polski z czeskim zespołem narodowym na początek eliminacyjnych zmagań do Euro 2024!

Niesamowite spotkanie reprezentacji Czech - klęska drużyny narodowej Polski w pierwszym meczu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024!

Poprzedni mundial w wykonaniu polskiego zespołu narodowego nie był za bardzo udany. Oczywiście nasi reprezentanci zdołali awansować do fazy pucharowej, lecz nie każdemu podobał się styl, w jakim to zrobili. Wielbiciele piłkarscy z naszego kraju zgodnie sądzili, że zmiana na pozycji trenera jest konieczna. I między innymi dlatego prezes PZPN Cezary Kulesza zdecydował się na przerwanie umowy z Czesławem Michniewiczem. Kolejnym trenerem polskiej narodowej drużyny został Fernando Santos, którego pierwszym istotnym przeciwnikiem była drużyna narodowa Czech. To było pierwsze starcie w eliminacyjnych zmaganiach do Mistrzostw Europy 2024 i bardzo istotne było to, żeby zwyciężyć.

Przed pierwszym gwizdkiem arbitra nastroje w polskiej reprezentacji były pozytywne, jednak weryfikacja nadeszła błyskawicznie. Już po 3 minutach pojedynku czeska reprezentacja bowiem zdołała strzelić dwa gole. Było to wielkie zaskoczenie zarówno dla fanów zebranych na stadionie w Pradze, jak i piłkarzy. Gracze reprezentacji Czech od początku meczu prezentowali się znacznie lepiej od naszych piłkarzy i nie wiele wskazywało na to, że w drugiej części się to zmieni. W drugiej części spotkania narodowa kadra Polska grała trochę lepiej, jednakże to czescy zawodnicy zdobyli gola numer trzy. Kuchta Jan był strzelcem trzeciego gola w 64. minucie meczu. Gracze polskiej narodowej kadry zdołali zdobyć wyłącznie jednego gola na trzy minuty przed zakończeniem spotkania. Ten pojedynek w wykonaniu polskiego zespołu narodowego był kiepski i należy to przyznać. Trener z Portugalii Fernando Santos bez wątpienia nie tak debiut w polskim zespole. Kadra narodowa Polski w drugim pojedynku eliminacyjnych zmagań będzie się mierzyć z kadrą Albanii. Bez najmniejszych wątpliwości w tym meczu drużyna polska musi zdobyć trzy punkty.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy