Przegrana piłkarskiej polskiej reprezentacji w pierwszym spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 - fenomenalny pojedynek kadry Czech!

Przegrana piłkarskiej polskiej reprezentacji w pierwszym spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 - fenomenalny pojedynek kadry Czech!

Porażka narodowej drużyny Polski w pierwszym meczu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 - niesamowite spotkanie czeskiego zespołu narodowego!

Ubiegłe mistrzostwa świata w wykonaniu polskiej kadry nie były zbyt udane. Nasi gracze rzecz jasna byli w stanie wywalczyć awans do pucharowej fazy, ale nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Fani piłki nożnej z Polski zgodnie sądzili, że jest wymagana zmiana na stanowisku trenera. I między innymi dlatego prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu współpracy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym selekcjonerem polskiej piłkarskiej reprezentacji, a jego pierwszym poważnym przeciwnikiem była narodowa drużyna Czech. To było pierwsze starcie w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024 i niezwykle istotne było to, by wygrać.

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego nastroje w polskiej reprezentacji były bardzo dobre, lecz weryfikacja nadeszła naprawdę szybko. Już po trzech minutach starcia drużyna Czech bowiem dała radę zdobyć dwa gole. Było to ogromne zaskoczenie zarówno dla piłkarzy, jak i fanów zasiadających na trybunach w Pradze. Zawodnicy narodowej reprezentacji Czech od pierwszych minut spotkania wyglądali o wiele lepiej od naszych piłkarzy i nie wiele wskazywało na to, iż w drugiej odsłonie się to zmieni. W drugiej części meczu drużyna narodowa Polski prezentowała się nieco lepiej, jednak to czescy zawodnicy zdobyli trzeciego gola. Kuchta Jan był strzelcem bramki numer 3 w 64. minucie meczu. Polscy zawodnicy starali się odrabiać straty, jednakże dali radę zdobyć wyłącznie jedną bramkę na trzy minuty przed końcem spotkania. Trzeba podkreślić fakt, że ten pojedynek w wykonaniu kadry narodowej Polski był tragiczny. Bez cienia wątpliwości nie tak debiut w naszej kadrze wyobrażał sobie trener z Portugalii Fernando Santos. Narodowa kadra Polska w drugim meczu zmagań eliminacyjnych zmierzy się z reprezentacją narodową Albanii. Z całą pewnością w tym pojedynku drużyna Polski musi zdobyć trzy punkty.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy