Selekcjoner Sousa Paulo podał do mediów w tym tygodniu listę zawodników reprezentacji naszego kraju na europejskie mistrzostwa! Kilku graczy odstrzelonych od reprezentacji naszego kraju!

Selekcjoner Sousa Paulo podał do mediów w tym tygodniu listę zawodników reprezentacji naszego kraju na europejskie mistrzostwa! Kilku graczy odstrzelonych od reprezentacji naszego kraju!

Wielu młodych graczy, których życiowym celem jest profesjonalna gra w futbol myśli o graniu na turnieju. Bez cienia wątpliwości nożna piłka to w chwili obecnej najbardziej popularna sportu dyscyplina na świecie. Od młodocianych lat chłopaki walczą o to, by w przyszłych latach grać w spotkaniach na najsławniejszych arenach do piłki nożnej. Trzeba jednakże wiedzieć o tym, że droga do zostania piłkarzem do łatwych nie należy i zmusza do ogromnej liczby wyrzeczeń. Młodociani chłopcy, którym powiodło się chociażby z tej przyczyny budzą bardzo często zazdrość i zarazem uznanie wśród swoich rówieśników. 24 drużyny rywalizować będą w Mistrzostwach Europy, które zaczną się za miesiąc. Znaczy bez cienia wątpliwości to, iż na kibiców piłki nożnej czekają ogromne przeżycia. Turniej Starego Kontynentu mistrzostw będzie trwać przez miesiąc czasu, a więc bez żadnych wątpliwości staniemy się świadkami bardzo dużej ilości bramek oraz pojedynków piłkarskich. Selekcjoner Sousa Paulo przedstawił skład na pojedynki Euro 2020, i z tego powodu w tym właśnie artykule z kolei mamy zamiar się skupić na reprezentacji narodowej.

Od dawna przedstawianie listy graczy na wielkiej rangi rozgrywki takie jak mundial oraz europejskie mistrzostwa wzbudza gigantyczne doświadczenie w w Polsce. Się przytrafiały w takich momentach często, które nie każdemu przypadły do gustu. W tym przypadku było bardzo podobnie. Z pewnością bardzo dużym zaskoczeniem, gdy trener Sousa Paulo przedstawił graczy listę był brak w narodowej drużynie Kamila Grosickiego, który przez niemal dekadę stanowił siłę naszej narodowej kadry. Zawodnik West Bromwich od kilku miesięcy nie gra w piłkę równomiernie i jest to głównym powodem tego, że trener Paulo Sousa nie miał ochoty powołać Grosickiego Kamila do składu narodowej drużyny piłkarskiej na mistrzostwa Starego Kontynentu. Teoretycznie powołaliśmy niezwykle drużynę narodową, która może rywalizować o świetny wynik na europejskich mistrzostwach. Zostaje nam w takiej sytuacji wyczekiwać na otwierający mecz europejskiego czempionatu, gdzie polska drużyna będzie grać z drużyną Słowacją.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy