Sporo goli i przegrana Piasta Gliwice z graczami Rakowa Częstochowa! Niesamowite starcie na rozpoczęcie sezonu polskiej ligi!

Sporo goli i przegrana Piasta Gliwice z graczami Rakowa Częstochowa! Niesamowite starcie na rozpoczęcie sezonu polskiej ligi!

Piłkarscy kibice otrzymali okazję by śledzić niesamowite spotkanie na murawie Piasta. W niedzielne popołudnie lokalna drużyna gliwickiego Piasta podejmowała na własnym boisku zawodników wicemistrza Ekstraklasy. Należy mieć na uwadze to, że to niesamowicie mocne zestawienie jak na inauguracyjną rundę nowego sezonu polskich rozgrywek. Z całą pewnością każdy fan futbolu w Polsce mógł być usatysfakcjonowany z śledzenia tego spotkania. W tym pojedynku mieliśmy okazję obejrzeć pięć bramek i rozsądnie to rozumieć, iż obie ekipy były niesamowicie blisko sukcesu. To gracze zespołu Rakowa Częstochowa finalnie mogli radować się z pierwszej wygranej w świeżo zainaugurowanym sezonie polskiej Ekstraklasy. Piłkarze Piasta z Gliwic na pierwszy triumf muszą poczekać co najmniej do następnej serii gier, gdyż odnotowali przegraną wynikiem dwa do trzech. Ich oponentami w kolejną sobotę będą piłkarze Stali z Mielca. bez wątpliwości Zawodnicy selekcjonera Fornalika będą pragnęli się odkuć po starcie punktów w inaugurującej serii gier nowego sezonu polskiej Ekstraklasy.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy