Wielbiciele mieszanych sztuk walki mieli szansę zobaczyć niespodziewane zwycięstwa w trakcie gali sztuk walki FAME 14 w krakowskiej Tauron Arenie!

Wielbiciele mieszanych sztuk walki mieli szansę zobaczyć niespodziewane zwycięstwa w trakcie gali sztuk walki FAME 14 w krakowskiej Tauron Arenie!

Sztuki walki stały się niezwykle popularne w Polsce w przeciągu ostatniej dekady i nie da się temu zaprzeczyć. Pierwszymi prekursorami starć MMA w naszym kraju byli Martin Lewandowski a także Kawulski Maciej, którzy stworzyli federację KSW. Mnóstwo fanów do tej dyscypliny sportowej przyciągnęła na pewno walka mistrza świata Strongmen z Najmanem w 2009 roku. Bez cienia wątpliwości niespodziewana była wymiana sportowej konkurencji przez mistrza świata Strongmenów na sztuki walki. Każdy pragnął obejrzeć w akcji Mariusza Pudzianowskiego a wielu ekspertów sportowych było zaintrygowanych tym zdarzeniem. Popularność mieszanych sztuk walki w naszym kraju w kolejnych latach rosła i w efekcie założona została federacja FAME MMA.

Postacie, które znane są w social mediach walki toczą między sobą w federacji FAME MMA. To, że jest spore zainteresowanie tego rodzaju produktem zaobserwować mogliśmy już od pierwszych gal. Każda następna edycja przełamywała wyniki sprzedażowe, jeżeli zerkniemy na wyniki Pay Per View. Na hali w Krakowie w poprzedni weekend organizowana była czternasta edycja FAME MMA. Mnóstwo interesujących walk dla swoich sympatyków uszykowali twórcy FAME MMA. Pojedynek między Tomaszem Działowym, a Trombą był starciem wieczoru gali FAME MMA 14. Poziom sportowy każdej walki był niesamowicie wysoki i należy pamiętać o tym. Przy kolejnych odsłonach FAME MMA dostrzec można wyższe umiejętności u konkretnych celebrytów, co często wpływa na poziom widowiska. Na Main Event, gdzie lepszy był Mateusz "Tromba" Trąbka oczekiwali fani sportów walki. Następna odsłona FAME MMA najprawdopodobniej będzie mieć miejsce po wakacjach. Na pozostałą część roku organizacja FAME MMA zdążyła już obwieścić wiele znanych celebrytów, które mają stoczyć pojedynki w klatce. Warto wyczekiwać na następne gale FAME MMA, ponieważ jest to fenomenalne widowisko.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy