Wkrótce pojawi się najnowszy system weryfikacyjny na platformie Netflix. Rozdzielanie konta z bliskimi może być znacznie bardziej złożone!

Wkrótce pojawi się najnowszy system weryfikacyjny na platformie Netflix. Rozdzielanie konta z bliskimi może być znacznie bardziej złożone!

Fani filmowych obrazów a także seriali mogą stać się mocno zdenerwowani, gdyż z internetowej sieci przychodzą słabe ogłoszenia. Strona internetowa z VOD rozpoznawana także jako Netflix ma w planach zabronić abonentom podzielność kont. Do tej pory to była niezwykle użyteczna i bardzo rozpoznawalna praktyka. Za pojedynczy abonament reguluje opłaty dużo użytkowników i mogą oni być w zróżnicowanych miejscach na świecie. Jednak platforma VOD Netflix nie ogłosiła zupełnego zakazu kont współdzielenia, jednakże zadecydowała skompilować swego rodzaju utrudnienie. Platforma VOD Netflix planuje stopować kont dzielenie abonamentom, którzy nie pomieszkują w tym samym mieszkaniu. Na ekranach telewizorów pojawiać się będzie powiadomienie, które ma na celu wymusić na płatniku uwierzytelnienie tego, że to on jest właścicielem głównym. Zatwierdzający ciąg znaków na podany adres zamieszkania albo numer telefonu ma zamiar wysłać ten gigant pośród portali VOD. W takiej sytuacji osoby korzystające z abonamentu powinni wiedzieć o tym, iż nastąpić mogą metamorfozy podczas korzystania z internetowego portalu VOD Netflix.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy