Wywiad z Meghan Markle oraz księciem Harrym

Wywiad z Meghan Markle oraz księciem Harrym

W ostatnich dniach, czyli 7.03 o 20 odbył się wywiad słynnej prezenterki telewizyjnej Oprah z księciem Harrym a także księżną Meghan Markle. O rozmowie tej stało się niebywale głośno i dalej jest to jeden z podstawowych tematów pośród wszelkich tabloidów. To był 1 wspólny wywiad księcia Harry'ego i Meghan po odejściu pary z rodziny królewskiej oraz przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Podczas spotkania z Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji oraz przedstawiła swoją wersję wydarzeń z uczestnictwa na dworze królewskim. W czasie rozmowy ujawniły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Na domiar tego, w oparciu opublikowanego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym nieporozumieniu w królewskiej rodzinie są chętniej po stronie królowej Elżbiety II jak i reszty członków rodziny niżeli Meghan i Harry'ego. Mimo tego nie można ukryć, iż poparcie jest niepomiernie zróżnicowane, w zależności od sympatii politycznych i wieku. Brytyjskie media informują, iż jeśli tylko Harry i Meghan chcieliby kiedyś wrócić na łono rodziny, to właśnie tym wywiadem skreślili nieodwołanie swoją okazję. Oprócz wspomnianych wcześniej kwestii para poruszyła również problem tego, że książe nie zaobserwował wcześniej, że jest on "uwięziony", jak sam twierdzi, oraz temat samobójczych myśli Meghan.

Przedstawiciele kanału na platformie YouTube, którzy zajmują się zbieraniem informacji Josh Pieters i Archie Manners, namówili czwórkę profesjonalistów omawiających w publikatorach sprawy rodziny królewskiej na analizę wywiadu dwa dni przed jego emitowaniem. Profesjonaliści, w tym poprzedni prasowy sekretarz królowej brytyjskiej, przeanalizowali cały wywiad, zarzucając jednocześnie Winfrey subiektywizm natomiast Markle stosowanie ostrego i bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah z Harrym oraz Meghan zaprezentowany został w w TVN24 wieczorem. Co istotne, wywiad ten obserwowało średnio szacunkowo milion widzów. Stacja telewizyjna była wtedy wiceliderem rynku, osiągając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednocześnie mówi się, iż wywiad ten tylko udowodnił legendę dotyczącą Oprah Winfrey jako redaktorki, która może wykrzesać ze swojego rozmówcy wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Mając na względzie szokujące rewelacje pary książęcej media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah przyczyniała się do tego już niejednokrotnie. Niewątpliwie można stwierdzić, że fakt ten będzie w ciągu tych tygodni zapewne nieustannie omawiany.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy